Trwa nabór do programu OFF Polska

Trwa nabór do OFF Polska – nowego programu dla teatrów nieinstytucjonalnych, finansowanego ze środków Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego, a organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Program ma wspierać twórców teatru niezależnego i offowego poprzez umożliwianie im poszukiwań twórczych i realizację autorskich projektów artystycznych. Celem jest także profesjonalizacja teatrów niezależnych i offowych w obszarze produkcji, dokumentacji i promocji spektakli, co pozwoli im dotrzeć do widzów oraz poszerzyć grono odbiorców.

Wniosek zawierający koncepcję spektaklu oraz kosztorys należy przesyłać do Instytutu Teatralnego pocztą tradycyjną i mailowo na adres:

>>> offpolska@instytut-teatralny.org do 16 lipca 2021r.

Minimalna kwota całkowita wnioskowanego dofinansowania wynosi 30 tys. zł, a maksymalna 90 tys. zł, przy czym budżet powinien obejmować produkcję, promocję, dokumentację i eksploatację spektaklu.Zespół Sterujący oceni i wybierze projekty, które uzyskają dofinansowanie oraz ogłosi werdykt do 9 sierpnia 2021. Realizacja dofinansowanych projektów zaplanowana jest na okres od 23 sierpnia do 30 listopada 2021.Więcej informacji w poniższym linku:

https://www.instytut-teatralny.pl/2021/06/14/off-polska-nowy-program-instytutu-teatralnego/?fbclid=IwAR2jgrkevaRSNViezwAbCfP3_tIZvyTdmHe9bVNfhXJDK3E217h8NDeXl2I

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *