Unikalna identyfikacja wizualna Wrocławskiego Kongresu Kultury 2020

Do stworzenia ilustracji przedstawiającej marcowe wydarzenie zaprosiliśmy różnych przedstawicieli wrocławskiego środowiska kulturalnego, którzy przedstawili nam swoją wizję kongresu. Dzisiaj publikujemy kolejne rysunki otrzymane od wrocławskich artystek i artystów, przedstawiające ich graficzną interpretację nadchodzącego kongresu. Bardzo dziękujemy!

Wszystkie rysunki wraz z opisami ich autorek i autorów znajdziecie na stronie https://kongres.kulturawroclaw.pl/identyfikacja-wizualna/

Konsultacje dla kandydatów i kandydatek do Wrocławskiej Rady Kultury

20 marca 2020 roku, podczas Wrocławski Kongres Kultury 2020, odbędą się wybory kandydatów i kandydatek strony społecznej do Wrocławskiej Rady Kultury. Wybrane w głosowaniu osoby w trakcie trzyletniej kadencji będą doradzać Prezydentowi Wrocławia w zakresie realizacji polityki kulturalnej miasta oraz integracji środowiska wokół zadań strategicznych. Będą ściśle współpracować i brać udział w spotkaniach Grupa Kultura Wrocław.

Jeśli rozważasz kandydowanie do Rady Kultury, ale nurtują Cię pytania dotyczące zadań stojących przed Radą, jej współpracy z Grupa Kultura Wrocław, zastanawiasz się, jak będą przebiegać wybory, nie wiesz, jak wypełnić formularz lub masz problem z jego wysłaniem – przyjdź 17, 24 lub 31 stycznia w godzinach 18 – 19.00 do Kino Nowe Horyzonty, gdzie otworzymy tymczasowy punkt konsultacyjny dla kandydatów i kandydatek do Wrocławskiej Rady Kultury. Na Wasze pytania odpowie Kasia Georgakopulos (Fundacja Avant Art, lider Grupa Kultura Wrocław), członkini Zespołu ds. Rady Kultury i Zespołu ds. promocji Kongresu Kultury.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na:

👉 https://kongres.kulturawroclaw.pl/jak-kandydowac/
👉 https://www.facebook.com/events/1004760646547472/

Włącz się w organizację Wrocławskiego Kongresu Kultury 2020!

>> Zgłoś swoją propozycję tematu stolika dyskusyjnego! Wśród przesłanych propozycji wybierzemy 4, które zostaną włączone do programu Kongres

>> Zaprezentuj siebie, swoją twórczość, prowadzony przez Ciebie/ przez Was kolektyw, NGOs, pomysł na festiwal czy cykl wydarzeń, aby pokazać się potencjalnym partnerom lub sponsorom! To tzw. PITCHING, czyli nowoczesna forma sprzedaży idei audio-wizualnej, dzięki której trafisz do szerokiego grona osób z tzw. branży. Wśród przesłanych propozycji wybierzemy 10, które zostaną zaprezentowane podczas Kongresu.

>> Narysuj swoją wizję Kongresu! Nasz pomysł na identyfikację wizualną opiera się na rysunkach wrocławskich artystów i artystek, przedstawiających ich interpretację tego wydarzenia. Jeśli chcesz dołączyć do Olgi Budzan, Konrada Grudysza, Ani Haudek, Anastazji Jarodzkiej, Bumiego Phillipsa, Adrianny Styrcz i Tomasza Jakuba Sysło – prześlij nam swoją propozycję, a umieścimy ją na plakatach i materiałach promocyjnych Kongresu!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1403958426450615/